Sayfalar
Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  TurkishWIN

TurkishWIN

Program Hakkında Bilgi: 

BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberleri ile hedefimiz; depremden etkilenen, 18-50 yaş aralığında meslek sahibi kız kardeşlerimizin iş ararken yalnız hissetmemesi ve bir insan ve kültür  profesyoneli kariyer koçu ve beş kişiden oluşan bir kız kardeşlik grubuyla, dayanışma ortamında destek alması ve paydaşlarımızla kolektif gücümüzü yanlarında hissetmeleri.

Programda katılımcılara 8 hafta boyunca, 5 kişilik kız kardeşlik grubunda, kariyer koçluğu yapacak bir insan kaynakları uzmanı eşlik edecek olup, haftalık buluşmalarda hedef paylaşımı, özgeçmiş geribildirimleri ve LinkedIn profil güncellemesiyle iş arama ağlarının genişletilmesi hedeflenmektedir.  

Programımız ücretsizdir; her hafta ‘önerilerle’ dolu bir e-posta ve katılımcılara özel hazırladığımız etkinliklerle veriken kariyer koçluğu desteklenecektir. Vurgulamak isteriz ki; iş arama çemberleri bir deneyim paylaşım programı olup, işe yerleştirme servisi ya da garantisi verilmemektedir.


BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberleri’nin hedefi; depremden etkilenen, 18-50 yaş aralığında meslek sahibi kadınların iş ararken yalnız hissetmemesi ve bir insan ve kültür profesyoneli kariyer koçu ve beş kişiden oluşan kız kardeşlik grubuyla, dayanışma ortamında destek alması ve destekçilerin kolektif gücünü yanlarında hissettirmektir.Programda katılımcılara 8 hafta boyunca, 5 kişilik kız kardeşlik grubunda, kariyer koçluğu yapacak bir insan kaynakları uzmanı eşlik edecek olup haftalık buluşmalarda hedef paylaşımı, özgeçmiş geribildirimleri ve LinkedIn profil güncellemesiyle iş arama ağlarının genişletilmesini hedeflemektedir.

BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberi programı ücretsizdir. Her hafta ‘önerilerle’ dolu e-posta ve katılımcılara özel hazırlanan etkinlikler verilirken kariyer koçluğu ile desteklenecektir. Vurgulamak istenilen ise; iş arama çemberleri bir deneyim paylaşım programı olup, işe yerleştirme servisi ya da garantisi verilmemektedir.

Hedef Kitle Üniversiteli Kadın; Genç Kadın (18- 25)

Destek Alanı: İstihdam 

Aktiflik Statüsü: Aktif 

Program Paydaşları: Askıda Ne Var, BinYaprak, KAGİDER, PERYÖN 

Odak Coğrafya : Çevrimiçi ; Tüm Deprem Bölgesi

Program İhtiyaçları: Tanıtım Desteği (Medya İletişim, PR, Duyuru ve Ağ Destekleri); İşbirliği Geliştirme; 

Teknik Destek/ Uzman Desteği

Diğer Programlara Sunabileceği Destekler: Tanıtım Desteği (Medya İletişim, PR, Duyuru ve Ağ Destekleri); İşbirliği Geliştirme; Teknik Destek/ Uzman Desteği

Linkler: https://binyaprak.com/

İletişim Bilgiler: info@turkishwin.com